Wyposaż się w profesjonalne produkty marki ISI – postaw na wysokiej jakości materiały i nie tylko!

Syfon do bitej śmietany, musów, sosów i pianek o pojemności 0,5 litra ISI – sprawdź już dziś!

Uniwersalny syfon kuchenny do bitej śmietany, musów, sosów i pianek marki ISI z linii o pojemności 0,5 litra idealnie nadaje się do przygotowywania kremowych zup, lekkich i puszystych espumas, ciepłych i zimnych sosów, przekąsek typu finger food oraz bitej śmietany i deserów. Można podgrzewać go do 75°C, a głowica i korpus są wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Syfon marki ISI nadaje się do cukierni, restauracji, piekarni i innych punktów gastronomicznych, w których podawane są desery. Producent tego produktu, czyli Stalgast, gwarantuje, że spełnia on wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów oraz wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE.

Naboje SODA do syfonu do wody w ilości 10 sztuk – postaw na wysoką jakość i solidne wykonanie!

Naboje Soda do syfonów do wody od firmy ISI zostały wykonane z wysokiej jakości stali nadającej się do recyklingu. Każdy nabój, a jest ich aż 10 w zestawie, zawiera 8 g czystego CO2. Dodatkowo jest elektronicznie ważony oraz ma gwarancję ponownego wypełnienia. Mogą być wykorzystywane we wszystkich syfonach ISI, które są dostępne na rynku. Warto również wspomnieć, że Stalgast, który jest ich dystrybutorem, informuje, iż tylko naboje ISI mogą być używane w syfonach tej marki.

Sklep Gastromania.pl – dlaczego jest aż tak bardzo ceniony w Polsce i za granicą?

Profesjonalny sklep Gastromania.pl to miejsce, które charakteryzuje się fachową obsługą, a także oferowaniem najwyższej jakości akcesoriów, gadżetów i urządzeń gastronomicznych. Wszystkie produkty znajdujące się na ich stronie spotkać możesz w wielu miejscach, ponieważ wyposażają jadłodajnie, bary, hotele, stołówki, restauracje i inne punkty gastronomiczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich całą ofertą!