Zależy Ci na wysokiej jakości oraz idealnym wyeksponowaniu Twoich potraw? Postaw na porcelanę CHURCHILL!

Porcelana CHURCHILL – jest dostępna w wielu ciekawych formach, kolorach i kształtach!

Firma CHURCHILL została założona w 1795 roku w Wielkiej Brytanii. Produkty tej marki są dostępne w naprawdę wielu różnych i przede wszystkim ciekawych kolorach, kształtach i formach. Porcelana CHURCHILL wytwarzana jest przy pomocy nowoczesnej technologii oraz z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, co znacznie przekłada się na jej jakość. Sklep Gastromania.pl jest w zaszczytnym gronie, które może pochwalić się produktami od tej firmy w swoim asortymencie! Obecnie porcelana CHURCHILL jest wykorzystywana w ponad 70 krajach na całym świecie, a branża hotelarska i lokale restauracyjne to najczęstsze miejsca, w których możemy ją spotkać.

Brytyjska marka CHURCHILL – porcelana restauracyjna wyróżniającą się najwyższą jakością!

Porcelana CHURCHILL wyróżnia się na tle innych, dlatego że jest dostępna nie tylko w klasycznej, białej wersji, lecz także w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. Marka ta ma w swoim asortymencie naprawdę wiele elementów, między innymi: sosjerki, przyprawniki, spodki, dzbanki, cukiernice, talerze głębokie, salaterki, filiżanki, talerze płytkie, miski, półmiski, kubki, mleczniki, pokrywki oraz kokilki. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Stonecast, która jest inspirowana rustykalną stylistyką z lat 50. i 60. XX wieku. Sprawdź ofertę marki CHURCHILL na stronie internetowej Gastromania.pl!

Szukasz dobrej porcelany? Postaw na markę CHURCHILL i zakup jej produkty na Gastromania.pl!

Porcelana CHURCHILL jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie jakość premium. Poza branżą hotelową i restauracyjną bardzo często można spotkać produkty tej firmy w gospodarstwach domowych. Sklep Gastromania.pl pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 i to właśnie w tym czasie możesz dzwonić i dopytywać o wszystkie szczegóły danego produktu.