Automat vendingowy nie tylko do firmy

Są miejsca, w których dostęp do ciepłej kawy lub herbaty, zimnego napoju, albo przekąski jest wręcz nieodzowny. Należą do nich dworce, szpitale, firmy i inne instytucje. Właśnie tam doskonale sprawdzi się automat vendingowy. Cena wynajmu takiego urządzenia zależy od rodzaju i oferowanych produktów. 

 

Automat vendingowy – cena wynajmu

 

Maszyny z napojami gorącymi, zimnymi, przekąskami oraz kanapkami przebojem zdobywają przestrzeń publiczną. Bardzo często stanowią ostatni deskę ratunku, gdy pojawia się głód lub pragnienie. Zabieganym pracownikom oferują ciepłą kawę i smaczną kanapkę, oczekującym w przychodniach pacjentom słodką przekąskę, a zmęczonym podróżnym chłodny napój na orzeźwienie. Jest to rozwiązanie praktyczne, nowoczesne i niewymagające zatrudniania nowych pracowników. 

Na szczęście nie trzeba kupować automatu vendingowego. Jego cena byłaby wówczas znacznie wyższa. Można go wynająć, a wówczas to firma dostarcza maszynę, instaluje i zapewnia serwis. Natomiast pracownicy, którzy będą mogli skorzystać z maszyny, z pewnością będą bardzo wdzięczni.

 

Razem, czy osobno?

 

Obecnie dostępne są różne rodzaje automatów: z gorącymi lub zimnymi napojami, ze słodyczami, z przekąskami lub kanapkami, a także dystrybutory wody i ekspresy. Można je instalować jako automaty wolno stojące albo w zestawach.