Kompleksowe podejście do diety

Podchodzimy do kwestii żywieniowych w sposób kompleksowy. Jeśli marzy Ci się piękna i zdrowa sylwetka, udaj się do eksperta w dziedzinie, jakim jest dietetyk Żory, który skomponuje dla Ciebie pełnowartościową oraz zbilansowaną dietę. Dodatkowo zadba o prawidłową suplementację, która pomoże w uzyskaniu jeszcze lepszych efektów oraz oczyści i jednocześnie odżywi organizm.

Na czym polega wywiad żywieniowy?

Aby dieta była idealnie dopasowana do pacjenta, konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu żywieniowego. Podczas wywiadu dietetyk zapoznaje się z historią żywienia pacjenta, jego obecnym stanem zdrowia, nawykami, a także stylem życia. Efektywność wdrożonych działań zależy od dopasowania ich do trybu życia każdego z pacjentów oraz od rodzaju wykonywanej przez nich pracy, a także od ilości podejmowanej aktywności fizycznej.

Od czego zależy skuteczność diety?

Dieta jest skuteczna wtedy, gdy jest odpowiednio zbilansowana. Nasi dietetycy regularnie odświeżają i uaktualniają swoją wiedzę, aby jeszcze skuteczniej pomagać swoim pacjentom. Skuteczność diety zależy w głównej mierze od zmiany nawyków żywieniowych. Odpowiednio dobrane składniki wzbogacone o naturalną suplementacje pomogą w osiągnięciu zamierzonych celów i uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Prawidłowo skomponowana dieta sprawia, że nie mamy ochoty podjadać pomiędzy posiłkami, jest smaczna i bogata we wszystkie wartościowe składniki. Plan żywieniowy ułożony na podstawie aktualnych wyników badan laboratoryjnych pomoże Ci raz na zawsze zmienić styl życia na zdrowszy.

W jaki sposób osiągamy sukces?

Zapraszamy na darmową konsultację dietetyczną, która pomoże nakreślić cele żywieniowe oraz sposób ich realizacji. Po skomponowaniu indywidualnego planu żywieniowego i wdrożeniu go w życie kolejnym ważnym etapem jest stabilizacja masy ciała. I przez ten etap przejść możesz ze wsparciem dietetyka, który będzie czuwał nad aspektem zdrowotnym Twojego odchudzania. Dla utrzymania pożądanych efektów zapewniamy bezpłatne wizyty kontrolne i w razie potrzeby modyfikację dotychczas prowadzonych działań.